SZCZEGÓŁY

Zapraszamy na mocne metalowe brzmienie wprost ze sceny klubu ROCK OUT w Dąbrowie Górniczej.

Zagrają trzy kapele:
18.30 – Down to the Heaven
19.30 – Deadlines
20.30 – Elemental Device

Wstęp: 5 zł

Deadlines
https://www.facebook.com/deadlines.silesia/
BIO:
Zespól powstał w styczniu 2013 po rozpadzie poprzedniego składu – Nargankel. Od samego początku założeniem było, by tworzyć muzykę odbiegającą od głównych nurtów, progresywna i djentowa. Projekt początkowo tworzyły trzy osoby: Sylwia Gozdalska (wok.) Patryk Grzegorczyk (seven) i Mirosław Gędek (perkusja). Po dwóch miesiącach udało nam się znaleźć basistę Pawła Wichary i drugiego gitarzystę Marka Chełczynskiego. Z tym składem zagraliśmy parę koncertów.
Niestety nic nie trwa wiecznie, Paweł podziękował nam za współprace ze względów osobistych na przełomie maja i czerwca a Sylwia w sierpniu. Na szczęście szybko udało nam się znaleźć Elżbietę Czaje (voc), która szybko poczuła klimat zespołu i swoimi liniami wokalnymi nadała nowy sound naszym utworom. Póki co szukaliśmy basisty, lecz to nie powstrzymywało nas od dalszego koncertowania.
Odkąd Patryk przeszedł na ósemkę już nie szukamy basu – ha.
Niestety zimą 2013r. trzeba było pożegnać Elę, a wraz z tym dołączył do nas nowy wokalista Tomasz Wyszomirski. Od tej pory nasza muzyka z dnia na dzień robi się coraz ciekawsza i daje po gębie niczym kowadło spuszczone z 3 piętra…
Z końcem 2014 roku kolejne roszady w składzie. Marek niestety opuścił nasze szeregi…
Mimo przeciwności trzeba iść dalej…
W połowie stycznia dołączył do nas nowy gitarzysta – Michał Wiaterek.
Po okresie adaptacji w nowych warunkach kapela ruszyła do pracy. W zaciszu salki prób nastał czas na pracę nad kolejnym etapem życia zespołu… Istniejące kawałki dostają nowe ubranka :P, a świeże kompozycje dają nam motywacyjnego kopa…

Down to the Heaven
https://www.facebook.com/DownToTheHeaven/
BIO:
Down To The Heaven to zespół grający nowoczesny metal zahaczający o gatunki takie jak Djent/Metalcore/Melodic Death Metal. Grupa istnieje od grudnia 2013 roku i występowała na kilkunastu koncertach, jednak ciągłe zmiany personalne stawały na przeszkodzie i opóźniły pracę nad materiałem. Obecny skład uformował się dopiero początkiem 2016. Zespół jest w trakcie nagrywania swojej pierwszej płyty, na której znajdzie się 9 kompozycji.

  • Data2017-03-04
  • Start18.00
  • Wejście5 zł
  • AdresRock Out, WYBICKIEGO 1A, 41-300 Dąbrowa Górnicza

PLAKAT